TaqMan SNP Assay: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|0.25 ul | |0.25 ul | ||
|26.4 ul | |26.4 ul | ||
|- | |||
| | |||
|5.25 ul | |||
|554.4 ul | |||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|0.25 ul | |0.25 ul | ||
|26.4 ul | |26.4 ul | ||
|- | |||
| | |||
|5.25 ul | |||
|554.4 ul | |||