TaqMan SNP Assay: Difference between revisions

Lmcallan (talk | contribs)
No edit summary
Lmcallan (talk | contribs)
No edit summary
Line 27: Line 27:
|TaqMan® Genotyping Master Mix (2X)
|TaqMan® Genotyping Master Mix (2X)
|5.00 ul  
|5.00 ul  
|528.0 ul
|-
|-
|TaqMan® Genotyping Assay (40X)
|TaqMan® Genotyping Assay (40X)
|0.25 ul
|0.25 ul
|-
|528.0 ul
|26.4 ul
|26.4 ul