TaqMan SNP Assay: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
|TaqMan® Genotyping Master Mix (2X) | |TaqMan® Genotyping Master Mix (2X) | ||
|5.00 ul | |||
|- | |||
|TaqMan® Genotyping Assay (40X) | |TaqMan® Genotyping Assay (40X) | ||
|0.25 ul | |0.25 ul | ||
|- | |- | ||
|528.0 ul | |528.0 ul | ||
|26.4 ul | |26.4 ul | ||